Niestandardowe atrakcje weselne – idealne na plenerowe wesele w stodole

Jeśli podjęliście decyzję o zorganizowaniu wesela w stodole, wiadomo, że nie lubicie prostych i oczywistych rozwiązań. Zapewne sam plan uroczystości nie będzie mieć nic wspólnego ze starym, schematycznym polskim weselem. Długie godziny przy stole zamienicie na aktywności, które pozwolą wykorzystać potencjał zielonych terenów, a przede wszystkim zintegrować zaproszonych Gości.

Postanowiliśmy zebrać dla Was, naszym zdaniem najciekawsze propozycje niestandardowych atrakcji weselnych, które możecie wykorzystać planując waszą imprezę.

AxeThrowing – mobilny klub latających siekier

W Polsce zaczęło się od stacjonarnych klubów – pierwszy powstał w Krakowie, później przyszedł czas na Warszawę. Kilka torów, wiele autorskich gier, drewniane tarcze, siekiery, paru znajomych i mnóstwo dobrej zabawy. Szał rzucania siekierami ogarnia Polskę. Co to jednak ma wspólnego z Waszym weselem?

Okazuje się, że potencjalnie wiele. W Stanach Zjednoczonych popularne są mobilne kluby do rzucania siekierami. Tory umieszczone na stylowej przyczepie, która przyczepiona jest do dużego pick up’a mogą być przetransportowane praktycznie w każde miejsce – wystarczy tylko kawałek szerszej utwardzonej drogi. W Polsce od niedawna można znaleźć propozycję takiego rozwiązania. Mobilny klub latających siekier posiada w swojej ofercie opcje na wesela, co więcej – działa na terytorium całego kraju.

Ci, którzy próbowali tej rozrywki wiedzą, że jest ona bezpieczna. Axethrowing.pl zapewnia również ubezpieczenie. Warto jednak zadbać o to, aby do atrakcji nie miały dostępu osoby znajdujące się pod wpływem alkoholu. Jeśli jednak nie planujecie dużej ilości alkoholu, lub wcale go nie zamawiacie – Axe Throwing wydaje się być fantastyczną oryginalną alternatywą.

Sam wynajem trwa określony czas, dlatego możecie rozważyć rzucanie siekierami, jako atrakcję na sam początek uroczystości.

Gdzie zamówić?

Wejdźcie na stronę http://axethrowing.pl/ i skontaktujcie się z właścicielami. Wybierzcie datę, dogadajcie szczegóły i cieszcie się ciekawą atrakcją.

Gigantyczna Jenga

Gra, którą każdy z nas powinien kojarzyć.  Zasady gry są stosunkowo proste. Uczestnicy gry na przemian wyjmują jeden klocek z dowolnego piętra wieży i kładą go na samej górze tak, by konstrukcja się nie zawaliła. Każde kolejne przełożenie klocka coraz bardziej destabilizuje wieżę. Gra kończy się, gdy wieża zostanie zburzona.

Niewątpliwym plusem tej atrakcji jest brak ograniczeń, co do ilości uczestników gry.

Oczywiście standardowa jenga nie nadaje się do użytku w ogrodzie. Należy poszukać zestawu w odpowiednim rozmiarze, lub po prostu wykonać klocki we własnym zakresie.

Wielką drewnianą wieżę zakupić można np. za pośrednictwem allegro – koszt to około 240PLN.

Snookball – gigantyczny bilard nożny

Gra genialna w swej prostocie – połączenie bilarda i piłki nożnej.

Zasady gry są takie same jak w bilardzie. Dwóch zawodników albo dwie niewielkie drużyny. 15 piłek-bil do wbicia. Za pomocą nogi lub głowy jedni wbijają piłki-bile od 1 do 7, a drudzy od 9 do 15. Na koniec wisienka na torcie – czarna piłka-bila z numerem 8 i można świętować zwycięstwo!

Gdzie zamówić?

Firmą, która dostarcza tego typu atrakcje i ma bardzo wysokie opinie to https://gmoodsball.pl/. Wejdźcie na ich stronę i skonfigurujcie swoje zamówienie.

Retro fotobudka

Fotobudka to nic unikalnego. Znalazła się w zestawieniu bo dodaje dużo pozytywnej energii do każdego wydarzenia.

Jeśli mamy polecić, to wybierzemy coś, co dobrze znamy – https://fotokredens.pl/. Wyjątkowa, bo retro. Prowadzona przez wspaniałych ludzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

You May Also Like